⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

3D Labyrinth

2,490.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 20-30 мин.
  • Возраст: 7+
  • Издавач: Ravensburger
Спореди
So Easy to Learn & Play with Great Replay Value

More product information

The beloved international classic, now in 3D! In a labyrinth of soaring towers and deep vaults, witches and wizards scramble to find coveted treasures. They cast powerful spells to teleport and shift the maze in their favour. Whoever collects their treasure first wins in this contest of minds and magic! As with the classic, treasures must be found by skilfully moving the rows of towers to clear a path ,but with this 3D labyrinth you have to take into account the tower heights too!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu