Lazy bag Smarto

6,999.00 ден

 

 

Исчисти
Спореди
SKU: N/A Категорија: -> Како да нарачам?

Извор на комфор и убавина и со налик на облак, Lazy Bag Smarto е мек, пердувест и издржлив. Ова инвентивно парче мебел е совршениот придружник за одмор кое овозможува релаксација на умот и телото. Smarto e приспособлив за секаков вид седење или лежење, а џебот за далечински управувач, телефон, или контролер за конзола секогаш ви е на дофат.

Без разлика дали читате книга, гледате телевизија или се дружите со семејството и пријателите, овој lazy bag овозможува уживање за секоја возраст.

Во деновите кога вашиот грб не може да поднесе ниту една минута повеќе на неудобната столица, понудете му го она што му е потребно и опуштете се. А кога е време за чистење, едноставно отворете го патентот и извадете го полнењето.

✔️ Предности:

 • Лесно се одржува
 • Надворешна навлака со патент
 • Неверојатно удобно
 • Вграден џеб
 • Лесно преносливо
 • Погодно за деца и возрасни

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 90x60x73 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во сино

Дополнителни информации

Боја

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Amarilo, Azul, Emerald, Forest, Integral

Main Menu