Lazy Bag Garden

2,990.00 ден5,490.00 ден

Исчисти
Спореди

Ако барате придружник за релаксација под отворено небо, Lazy Bag Garden е идеалниот избор бидејќи е достапен во 3 различни димензии и голем спектар на бои. На овој начин, целото семејство може да ужива заедно одмарајќи на иновативно парче мебел кое дозволува простор за движење и потпора на грбот и вратот.

Благодарение на водоотпорниот штоф, Garden може да го краси вашиот базен, да ве придружува на плажа и да ве релаксира при кампување. Ваквиот материјал гарантира дека живоста на боите нема да згасне по неколку години, додека пак мекото полнење и ергономскиот дизајн можат лесно да ве кренат во облаците.

Фотелјата е неверојатно лесна за одржување и ветува бесконечно многу начини на употреба.

✔️ Предности:

 • Лесно се одржува
 • Водоотпорен штоф
 • Неверојатно удобно
 • Мек потпора за главата, вратот и грбот
 • Лесно преносливо
 • Три димензии

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 110х150cm – голема, 90x130cm – средна, 70x115cm – мала
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во бордо, зелено, крем, портокалово, светло виолетово, темно сино, тиркизно, циклама

 

 

 

 

 

 

 

Дополнителни информации

Боја

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Amarilo, Azul, Emerald, Forest, Integral

Големина

Мала, Средна, Голема

Main Menu