⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Табуретка Quadro

3,290.00 ден1,990.00 ден (-40%)

Исчисти
Спореди

Табуретката Quadro е идеалниот додаток на секој дом. Ова модерно и повеќенаменско парче мебел е скроено да внесе разновидност во вашиот простор и да послужи како удобно место за седење и одмарање. Quadro е лесен за одржување, изработен од висококвалитетен штоф и направен да трае со години.

Табуретката лесно се преместува, па денес може да уживате во дневната, а утре на терасата и секаде да креирате пријатна атмосфера. Quadro се приспособува на вашето тело, а мекото полнење овозможува удобно седење без болки.

А кога е време за чистење, со едно поминување со влажна крпа, вашата табуретка ќе изгледа како штотуку купена. Достапна е во неколку бои и погодна за сечие внатрешно уредување и сечиј вкус.

✔️ Предности:

 • Лесно се одржува
 • Водоотпорен штоф
 • Неверојатно удобно
 • Лесно преносливо
 • Се приспособува на телото
 • Погодно за деца и возрасни

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 40х40 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во бордо, зелено, крем, портокалово, светло виолетово, темно сино, тиркизно и циклама

Дополнителни информации

Боја на штоф

beige, dark blue, dark gray, gray, green, green water, orange, petrol, taupe, turquoise, yellow

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu