Табуретка Quadro

3,299.00 ден

Исчисти
Спореди
SKU: N/A Категорија: -> Како да нарачам?

Табуретката Quadro е идеалниот додаток на секој дом. Ова модерно и повеќенаменско парче мебел е скроено да внесе разновидност во вашиот простор и да послужи како удобно место за седење и одмарање. Quadro е лесен за одржување, изработен од висококвалитетен штоф и направен да трае со години.

Табуретката лесно се преместува, па денес може да уживате во дневната, а утре на терасата и секаде да креирате пријатна атмосфера. Quadro се приспособува на вашето тело, а мекото полнење овозможува удобно седење без болки.

А кога е време за чистење, со едно поминување со влажна крпа, вашата табуретка ќе изгледа како штотуку купена. Достапна е во неколку бои и погодна за сечие внатрешно уредување и сечиј вкус.

✔️ Предности:

 • Лесно се одржува
 • Водоотпорен штоф
 • Неверојатно удобно
 • Лесно преносливо
 • Се приспособува на телото
 • Погодно за деца и возрасни

✔️ Технички спецификации:

 • Димензии 50х50 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во бордо, зелено, крем, портокалово, светло виолетово, темно сино, тиркизно и циклама

Дополнителни информации

Боја

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Amarilo, Azul, Emerald, Forest, Integral

Main Menu