⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

A Game of Thrones: B’Twixt

2,490.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 3-6
  • Времетраење:  90 мин
  • Вoзраст: 14+
  • Издавач: Fantasy Flight Games
Спореди

 

Манипулирајте со текот на политиката во King’s Landing во оваа брза игра со карти за 3 до 6 играчи и водете ја вашата куќа како еден од деветте иконски ликови од серијата Song of Ice and Fire. Користете го вашето влијание за да привлечете нови сојузници и внимателно да се движите кон верноста на другите играчи додека се трудите да го имате најмоќниот мал совет во Вестерос. Само внимавајте на сопствените сојузи – никогаш не знаете кога некој ќе ви забие нож во грб!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu