⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Ancient Guardians Booster

300.00 ден

Има залиха

Содржи

  • 7 карти
Спореди
SKU: KON01/16 Категорија: -> Како да нарачам?

Ancient Guardians unearths powerful new monsters in Spring 2021! This 60-card booster set introduces 3 brand-new strategies along with older cards that enhance them. As in Toon Chaos and Genesis Impact, 15 cards from the set will also be available as Collector’s Rares, and these will include a mix of new cards and older favorites.

A new Graveyard-based strategy rises to the occasion! Ancient Guardians will also include hard-to-find older cards to help make your Graveyard rain with monsters so you can pit them against your opponent.

Pendulum Summon and compose a brand-new harmony! Pay close attention to the Pendulum Scales of your monsters and maximize your Pendulum Summons. Ancient Guardians will also include classic cards for Pendulum strategies like Luster Pendulum, the Dracoslayer and Ignister Prominence, the Blasting Dracoslayer.

Finally, a new theme with a spin on Synchro Summoning so cool it’ll send a chill down your opponent’s spine! Look for more information on exactly how it’ll work in 2021.The complete Ancient Guardians booster set contains 60-cards:

10 Ultra Rares
15 Super Rares
35 Rares
*15 cards in the set are also available as Collector’s Rares

Each booster pack contains 7 cards:
1 Foil card per pack
6 Rare cards per pack

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu