⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Aspen

890.00 ден 667.50 ден

Има залиха

 • Сложувалка со 1000 парчиња
 • Големина на сликата: 70 x 50 cm
 • Возраст: 12+
Спореди
SKU: PAZ50-151 Категорија: -> Како да нарачам?
 • ПЕРФЕКТНО СОВПАЃАЊЕ – Без разлика која е голимината на парчињата секое од нив перефктно се совпаѓа.
 • СЕКОЕ ПАРЧЕ Е УНИКАТНО – Равенсбургер сложувалките се составени од парчиња со уникатниа форма и ниедно од нив не се повторува.
 • ЗАГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ – Равенсбургер има традиција на изработка на сложувалки и игри повеќе од 130 години.
 • Како да нарачам?

  Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

  Колку чини испораката?

  Испораката до дома чини 150 денари.

  За колку време пристигнува нарачката.

  Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

  Како може да платам?

  Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

  Што ако доцни нарачката?

  Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

  Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

  Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

  Дали може да го вратам производот што го купив?

  Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

  Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

  Main Menu