⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Blazing Vortex Booster

300.00 ден

Има залиха

Содржи

  • 9 карти
Спореди
SKU: KON01/14 Категорија: -> Како да нарачам?

Get ready to Chazz it up in 2021 when Blazing Vortex hits the Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME on February 5th!

Level up your game with 100 new cards to play and collect including a reimagining of Chazz Princeton’s “Armed Dragon” cards from the Yu-Gi-Oh! GX animated series. Play them on their own or combine them with the original “Armed Dragon” cards to create a hard-hitting new strategy that aims to unleash a brand-new version of Armed Dragon LV10 and power it all the way up to 10000 ATK!

Phantom Rage introduced 17 new World Premiere cards, but Blazing Vortex ups the ante with 19 World Premiere cards! Blazing Vortex both debuts a new combat-crazed World Premiere theme and spices things up with some World Premiere cards that turn the rules of engagement on their head, including a new Continuous Trap Card that forces Duelists to take turns playing their monster effects.

In addition, you can find…

Cards that power up some of the themes introduced in Secret Slayers, Rise of the Duelist, Phantom Rage, and Genesis Impact.
New cards for themes introduced in 2010, 2012, 2016, 2017, and 2019.
The latest version of an iconic Spell Card that everyone knows.
A World Premiere Card that reinvents another classic Spell Card.
And more!
The Blazing Vortex booster set contains 100 new cards:

50 Commons
26 Super Rares
14 Ultra Rares
10 Secret Rares

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu