⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Brave Rats (FR)

690.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2
  • Времетраење:  5 мин
  • Вoзраст: 7+
  • Издавач: Blue Orange
  • Правила на француски јазик 
  • Играта не е јазично независна (картите и сите компоненти се на француски јазик).
Спореди

BraveRats, first released as R, is a simple and short simultaneous action selection game for two that’s played with cards. Both players have a hand of eight cards, numbered 0 to 7, with each card having a special power. Both players choose a card, then reveal them simultaneously. The highest card wins the round, and players play until someone has won four rounds. The cards’ special powers greatly influence the game.

Награди и признанија:

  • 2014/Spring Parents’ Choice Fun Stuff Award Winner

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu