⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Cluedo – James Bond 007

2,790.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 2-6
  • Времетраење: 60-120 мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Winning Moves
Спореди

Welcome to James Bond 007 Cluedo, the world’s first Bond-inspired edition of the classic mystery game.

Premise. MI6 have received a secret message from a mysterious source. A 00 agent has been eliminated and it is up to James Bond and his allies to travel the world to identify the culprit, the weapon used to defeat the agent and the location in which the crime took place.

Details. Play as 007, Moneypenny, Q, M, Tanner or Felix Leiter and use your skills to solve the mystery. With locations, villains and six bespoke weapon tokens from over 50 years of 00 action, it’s your chance to take on a mission. Travel around the board and ask the right questions to eliminate evidence. Was it Rosa Klebb with the Golden Bullet in the Casino Royale? Or could it have been Xenia Onatopp in Atlantis with the Mechanical Arm? The answer is For Your Eyes Only.

Grab a SPECTRE card for a tactical advantage or potential penalty, and keep those case notes out of sight of your fellow agents, as you compete to be the first to solve the crime in this thrilling new version of the classic mystery game, CLUEDO.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu