⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Colt Super Express

1,190.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 3-7
  • Времетраење:  15-20 мин
  • Вoзраст: 7+
  • Издавач: Ludonaute
Спореди

Colt Super Express has the spirit of the original, award-wining Colt Express in the form of a fast-paced, survive-to-win format that players can take anywhere. A 15 minute, battle royale style version of Colt Express.

Players compete to be the last Colt Express rider standing because there can only be one when this train stops. Each round, players will place three of their four (or up to six if using the optional extensions included in the game) action cards face down in a pile to determine what they’ll do when they are revealed, including moving, shooting, and more. At the end of the round, the last train car is removed…and so is anyone in it! Bandits are eliminated by being knocked from the train, or by being in the last car when it is removed. The last one remaining wins.

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu