⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Dale of Merchants Collection

2,990.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење:  20-60 мин
  • Вoзраст: 10+
  • Издавач: Snowdale Design
Спореди

Dale of Merchants Collection is a standalone game. It contains plenty of content aimed at fans of the series. The game comes with a large box which lets you store all content from the original Dale of Merchants, Dale of Merchants 2, and Dale of Merchants 3.

While this is a great storage solution to keep all your Dale of Merchants content in a single box, it does come with a ton of new things to play with. Dale of Merchants Collection introduces new animalfolk decks with such unique fellows as Wealthy Tuataras and Connected Emperor Penguins.

A completely new feature in the series are the character cards. These cards are received at the start of the game and provide players with unique and powerful abilities that drastically influence the game. Dale of Merchants Collection includes dozens of different character cards adding even more depth and variance to the series’ gameplay.

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu