⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Dark Tidings Archon Deck

790.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: KF02/11 Категорија: -> Како да нарачам?

Content:

  • 1x deck

Dive beneath the waves of the Crucible’s oceans with Dark Tidings, the fifth set of Archon Decks for KeyForge, the world’s only Unique Deck Game! Dark Tidings introduces a brand-new House to the game: the Unfathomable. Replacing Dis in the current cardpool, the Unfathomable specialize in controlling their opponents by exhausting enemy creatures. What’s more, every House gains the power to call upon the tides of the Crucible, gaining advantages from high tide and avoiding the punishments of low tide. Finally, Dark Tidings also brings the possibility of evil twin decks into the game! Any evil twin deck is an exact copy of another deck in existence, except with many of its cards exchanged for their “evil twin” versions, featuring alternate abilities, graphic design, and art.

Each Dark Tidings Deluxe Deck contains a single, ready-to-play 36-card deck, bringing together three of the diverse Houses of the Crucible into a single deck – featuring its own mix of cards and unique from every other Archon Deck in existence. You’ll also find all of the tokens that you need for a single player to start playing the game of KeyForge!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu