⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Diamond Select: Lord of the Rings – Aragorn with Sauron Parts

2,490.00 ден

Има залиха

  • Figure is in 17 cm scale
  • Detailed sculpting
  • Full range of accessories
  • Comes with a part of the 13″ Sauron build-a-figure!
Спореди
SKU: AF08 Категорија: -> Како да нарачам?

Form the Fellowship!

The journey to Middle Earth continues as Diamond Select Toy unveils Series 3 of their Lord of the Rings figures. Two figures are included in this wave, with another member of the Fellowship joining the adventure with Aragorn. This Ranger will stand 7″ tall and include a quiver with arrows, and oddly enough, we are not getting a sword or bow weapon. This will be tough as the Moria Orc will be released in this Lord of the Rings wave and will include a spear.

Diamond Select also includes an alternate head sculpt to help collectors army build. Both figures will include pieces to build the 13″ Sauron figure, so do not miss out on these figures for your growing Lord of the Rings collection.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu