⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Diamond Select Toys Gallery Marvel: Comic “Days of Future Past” Wolverine PVC Statue

3,590.00 ден

Има залиха

  • 9 inch (22.86cm) scale
  • Made of PVC
  • Detailed paint applications
  • Sculpted by Alejandro Pereira
  • Designed by Caesar
  • Packaged in a full-color window box
Спореди
SKU: AF28/AF79 Категорија: -> Како да нарачам?

Fight the future!

Sporting his look from the dystopic future that is the “Days of Future Past” storyline, Wolverine rocks a leather jacket and grey temples in this all-new Gallery Diorama! With his claws fully extended and standing on some rubble, Logan looks ready for a tussle, and stands approximately 9 inches tall. This piece is made of high-quality PVC and comes packaged in a full-color window box. Designed by Caesar, sculpted by Alejandro Pereira.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu