⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Diamond Select Toys Marvel Select Iron Man Action Figure

2,990.00 ден

Има залиха

  • Figure features the “Extremis” armor from the comic series
  • Stands 18cm. tall
  • Features 14 articulation points
  • Stands atop a display base of fire, depicting Iron Man taking off into flight
  • A Diamond Select Release!
  • Blasting off from the pages of The Invincible Iron Man!
Спореди
SKU: AF12 Категорија: -> Како да нарачам?

The Invincible Iron Man – Extremis Iron Man Marvel Select 18cm. Action Figure

Extremis was a six-issue story arc published in 2005 – 2006 that redefined the character of Iron Man from his origins as an arms dealer to become the ‘test pilot for the future’. The arc has since heavily influenced the Iron Man film franchise, with elements adapted in the 2008 film Iron Man, and the storyline serving as the primary source material for the 2013 film Iron Man 3.

Diamond Select Toys have brought the Extremis storyline to life with this 7” Iron Man action figure! Wearing his updated Extremis armour, Iron Man features 14 points of articulation and can be set upon a deluxe blast-off base.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu