⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Dixit Disney (MK)

2,490.00 ден

Има залиха

  • Играта е на македонски јазик
  • Броj на играчи: 3-6
  • Времетраење: 30 мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Asmodee 
Спореди

Dixit е резултат на мојата желба да им понудам на играчите патување полно со изненадувања во имагинарен и поетски свет.

Секоја илустрација во играта отвора прозорец во градината на нашите соништа, а потребен е само еден збор за да ги споделиме нејзините чуда со сите.

Со текот на годините, и на големо задоволство на играчите, извонредната имагинација на различни илустратори нè наведе да истражуваме нови земји како од соништата.

Тогаш, што може да биде поприродно од тоа светот на Dixit да се вкрсти со различните универзуми на Disney? Магична средба која ѝ дава целосна димензија на креативноста, а на играчите  богато и магично искуство при играњето.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu