⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Dr. Microbe

1,490.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење:  15 мин
  • Вoзраст: 6+
  • Издавач: Blue Orange 
Спореди
SKU: DI901 Категорија: -> Како да нарачам?
BE THE FASTEST SCIENTIST IN THE LAB TO IMPRESS DR MICROBE AND WIN!

Help Dr Microbe complete her research with your tweezers, a petri dish, and the colorful microbes.

Using logic, race your fellow scientists to figure out which microbes are missing from the incomplete challenge card and snatch them up fast!

Find the answer using this key: the superbug must always be a different shape and color than the other three microbes in your dish.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu