⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Dragon Ball Z: Over 9000

1,290.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 3-6
  • Времетраење:  30 мин
  • Вoзраст: 12+
  • Издавач: IDW
Спореди

The greatest fighters in the Dragon Ball Z universe have assembled to see who is the mightiest of them all! Part bluffing game, part deduction, Dragon Ball Z: Over 9000 has players selecting an iconic hero or villain from Dragon Ball Z and competing against their friends to be the first to get their power level over 9000!

The goal of the game is to become the most powerful fighter in the DBZ Universe. You accomplish this by attacking other players and by using power-ups.

At the beginning of each round, players draw tokens from the center pile and place them down on their character’s four slots. Players then challenge another player in a duel and in order to participate in a duel the player much have at least one facedown slotted token. Turns go around the table until no players may duel each other.

When a player reaches “Over 9000”, the game is over and they win the game.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu