⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Dragon Shield Japanese Size Inner Sleeves 100ct (59×86) (Clear)

350.00 ден

Има залиха

  • Sized to fit small size gaming cards (60mm x 87mm)
  • Made with archival-safe, polypropylene film
  • Fits inside a standard size Deck Protector sleeve
  • 100 sleeves per pack
Спореди
SKU: REM76 Категорија: -> Како да нарачам?
Clear front and clear back. Straight forward and un-obtrusive. Double Your DEF with Dragon Shield Perfect Fits for double-sleeving! Perfect Fit sleeves provide improved card protection. These inner sleeves fit closely over cards, and fit inside all Dragon Shield Japanese Size Dragon Shields.
Japanese size sleeves are made in a smaller size typical in Japanese card games also referred to as mini cards. Cards should be loaded into the Perfect Fit from the bottom and then slid into a regular Dragon Shield sleeve to maximize protection.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu