⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Dragon Shield Japanese Sized Card Sleeves – Мастер

500.00 ден

Има залиха

  • Japanese size Dragon Shields are made for games using the smaller standard size cards known from games like Yu-Gi-Oh! and Cardfight!! Vanguard.
  • No PVC / Acid Free
  • Highest Clarity
  • 60 Top quality sleeves per box. Supplied in cardboard box shown in picture
Спореди
SKU: REM22 Категорија: -> Како да нарачам?

Japanese size Dragon Shield Matte Dual sleeves for TCGs like Yu-Gi-Oh and Cardfight Vanguard. Clear front and a textured matte back. Fully opaque sleeves with a black interior, really makes card art POP!

Comes in a box with 60 sleeves. The Sturdy cardboard box fits 40+ single sleeved cards or 35+ double sleeved cards.
There is a label on the top of every box for personalization.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu