Душек Luna Baby

1,199.00 ден1,399.00 ден (-14%)

Има залиха

Спореди

За малите и најнежни бебенца да спијат како на облачиња ☁️ Висококвалитетни душечиња за бебешки кревет, изработени во Македонија

Подарете му го на Вашето дете она што му е најпотребно.
-> Идеална висина од 𝟏𝟎𝐜𝐦, погодни за обични и за монтажни креветчиња
-> Антиалергиска навлака со патент
-> Сунѓер 30/30

Main Menu