⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Exit: The Game – The Gate Between Worlds

1,190.00 ден

Има залиха

Броj на играчи: 1-4
Времетраење: 60-120 мин
Возраст: 12+
Издавач: KOSMOS

 

Спореди

You have followed an ancient map to a hidden cave which purportedly contains some kind of mysterious gate. Inside the cave, you find a large metal circle made of concentric rings embedded in the rock wall. You approach the gate hesitantly and touch it. To your astonishment, the metal rings can be rotated. Suddenly, everything goes dark around you. When you regain consciousness some time later, you are no longer in the cave, but in a bizarre new world. Where are you? And how are you supposed to find your way back to the world you know? Only by working together as a team, solving riddles as you travel from world to world, will you be able to make it home safely.

Difficulty level: 3 of 5

Exit: The Game – The Gate Between Worlds is a puzzle game modeled after escape rooms, and it includes components meant to be folded, written upon, or torn, so it’s marketed as a single-use game.

 

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu