⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Exit: The Game – The Polar Station

1,190.00 ден

Има залиха

  • Броj на играчи: 1-4
  • Времетраење: 45-90 мин
  • Возраст: 12+
  • Издавач: KOSMOS
Спореди

A wonderfully mild morning in the Arctic — only -15° Celsius! You belong to a large research organization, which is divided between several stations. As part of Division IMB-Q-12, you are researching climate change at the North Pole. Everything is strictly secret and you have no idea what the missions of the other teams are. From Division IMB-Q-13, for example, have not seen or heard anything for weeks.

Suddenly the evacuation alarm goes off! You run to the door, but it has already been locked automatically. Through the window you can see your colleagues from the other stations run to the helicopters. You are left alone in the freezing Arctic …

You crawl into an adjacent station via a ventilation shaft. Again, the door is already locked. The lab is devastated and you wonder what happened here. Then you find a notebook and a strange disk. Everything in the room is secured with numbered locks. Then it dawns on you that only if you can figure out all of the codes to unlock the locks in time, can you escape. If not, this will be your bitter (cold) end.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu