⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Exit: The Game – Theft on The Mississippi

1,190.00 ден

Има залиха

Броj на играчи: 1-4
Времетраење: 45-90 мин
Возраст: 12+
Издавач: KOSMOS

Спореди
SKU: DI1134 Категорија: -> Како да нарачам?

In Exit: The Game – Theft on the Mississippi, 1-4 players find themselves in a tense story again. A robbery takes place while you’re traveling down the Mississippi on a steamboat. Can your team of investigators find the culprit before the riverboat docks in New Orleans and the thief escapes?

The escape-room feeling for the home! With “Exit: The Game”, players with a bit of dedication, team spirit and creativity gradually discover more and more items, crack codes, solve puzzles and come closer to their goal little by little. It also unusual ways must be followed: So the material may be kinked, labeled or cut. Just changing the material allows a particularly exciting, unique and amazing gaming experience.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu