⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Exploding Kittens: NSFW Edition

1,590.00 ден

Има залиха

  • Број на играчи: 2-5
  • Времетраење:  15 мин
  • Вoзраст: 17+
  • Издавач: Ad Magic
Спореди
  • A Kitten-Powered Russian Roulette Card Game, For Adults – A party game for friends but with card art much too incredible to include in a kid-friendly version. Do NOT buy for children, unless you’re ready to have some weird conversations.
  • Game Of The Year Award Winner – More than 10 million copies sold, breaking records in kids games, adult games and everything in between.
  • A Simple Card Game for Adults – Perfect for a game night, beach trip, road trip or drinking with friends!
  • Beginner-Friendly, Just 2 Minutes to Learn – If you draw an Exploding Kitten, you lose and you are full of loser sad-sauce. All the other cards in the deck help you avoid or mitigate your risk of drawing an Exploding Kitten. If you don’t explode, YOU WIN!
  • 15 Minutes to Play, 2-5 Players – Includes 56 cards, featuring hilarious illustrations from the creator of The Oatmeal.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu