⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Friends Central Perk Combo Cup

990.00 ден

Има залиха

 

Demon Slayer Kimetsu no Yaiba Water Bottle of Tanjiro, Nezuko, Inosuke & Zenitsu, capacity of 450ml. Official product by Paladone

Спореди
SKU: MUG163 Категорија: -> Како да нарачам?
  • Two in one travel cup: never choose between your travel mug or your water bottle ever again! Unscrew the white section to become an insulated coffee mug with a lid, and still have a metal water bottle to take on the go
  • Hot and cold drinks: This durable cup material and cool design will brighten your day at home or the office whether you’re a coffee lover, tea fan, or hot chocolate connoisseur
  • Friends merch: Reminisce on your favourite TV show with this Central Perk Travel Coffee Mug and Travel Water Bottle. Designed with the hilarious friends comedy in mind, this combo cup is sure to make any fan of the series smile
  • Officially licensed merchandise: This cool collectible is a unique addition to any fan’s set. Give this collector’s item to men, women, fans, kids, boys, and girls who love pop culture fun

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu