Funko Gold: Legends NBA Bulls – Dennis Rodman Premium Vinyl Figure CHASE

1,980.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈ 13см.
  • CHASE (1/6): Ретка верзија на фигурата која што се паѓа само еднаш на секои шест фигури.
Спореди
SKU: FP84-7-1 Категорија: -> Како да нарачам?

Main Menu