⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! 5-Pack: Disney Star Wars – Darth Vader / Stormtrooper / Luke Skywalker / Princess Leia / Chewbacca (2022 Galactic Convention Exclusive)

3,990.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • 5 Vinyl Figures
  • 2022 Galactic Convention Exclusive
Спореди
SKU: FP109 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! Star Wars – Darth Vader, Stormtrooper, Chewbacca, Princess Leia & Luke Skywalker 5-Pack (2022 Galactic Convention Exclusive)

Celebrate Star Wars in style with the action packed 2022 Galactic Convention Exclusive lineup from Funko!

Relive the trilling adventures of the Star Wars original trilogy with this epic rerelease collection of OG characters, including Darth Vader, Chewbacca, Luke Skywalker, Princess Leia & the Stormtrooper each with new sculpts, new poses, and all bundled together on a panoramic special edition silver display stand.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu