⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! Deluxe: Harry Potter with Eeylops Owl Emporium (Special Edition) #140

3,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Димензии: ≈ 20cm (H) x 16cm (W) x 14cm (D)
  • Special Edition
Спореди

Harry Potter – Harry Potter with Eeylops Owl Emporium Diagon Alley Diorama Deluxe Pop! Vinyl Figure

Every Harry Potter fan dreams of the opportunity to take a trip down Diagon Alley, and now thanks to Funko’s magical new Deluxe Diorama, that can now be a reality!

Diagon Alley is a cobblestoned wizarding alley and shopping area located in London, England behind a pub called the Leaky Cauldron. Inside the alley is an assortment of restaurants, shops, and other sights, many of which are available in this amazing new Pop! Diorama.

Here we have Eeylops Owl Emporium, where Hagrid bought Harry Potter his pet owl, Hedwig, for his eleventh birthday. This Deluxe Pop! features the iconic building, and also comes with an exclusive Harry Potter Pop! Vinyl Figure!

Five Deluxe Pop! Vinyls in total, this Pop! Diorama will all join together to make Diagon Alley, as seen in the Harry Potter films!

Add some witchcraft and wizardry to your life with Funko’s new Diagon Alley Deluxe Pop! Diorama today.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu