⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Deluxe: Star Wars Bounty Hunters Collection – Boba Fett (MT) (Special Edition) #463 Bobble-Head

3,490.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈ 10см.
Спореди

Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back – Boba Fett Bounty Hunters Diorama Deluxe Pop! Vinyl Figure

They’re some of the most feared beings in all of the galaxy far, far away, and now the iconic bounty hunters from Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back are cashing in their bounties and looking to join your collection.

Funko’s stunning new Star Wars diorama set showcases the historic scene from The Empire Strikes Back where Darth Vader orders the bounty hunters to find the Millenium Falcon. Each piece of the diorama will features one particular bounty hunter along with a detailed base that connects with the others from the set.

Here we have arguably the most popular bounty hunter of all Boba Fett, armed with his EE-3 Carbine Rifle.

It’s one of the most beloved scenes in the history of Star Wars, and now you can relive it each day by adding the new Bounty Hunters Diorama Deluxe Pop! Vinyl Figures to your Funko collection today!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu