⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Deluxe: Star Wars Ep 9 – Supreme Leader Kylo Ren In The Whisper Bobble-Head #321

2,490.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈15см.
Спореди
SKU: FP05/4 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! Star Wars Episode IX: The Rise Of Skywalker – Kylo Ren with Tie Whisper Deluxe #321

It’s the film that will bring an end to one of the greatest sagas in the history of cinema. Star Wars Episode IX: The Rise Of Skywalker will see the Resistance face the First Order once more, and the end of the ancient conflict between the Jedi and the Sith, wrapping up over 40 years worth of storytelling. So what better way to prepare yourself for such a monumental release than with Funko’s new The Rise Of Skywalker Pop! Vinyl Figures?!

All of your favorites (both past and present), as well as some newcomers have made it into the latest wave, ensuring there’s plenty to choose form now matter who’s side you’re on.

Here we have the new Supreme Leader of the First Order, Kylo Ren, piloting his impressive Tie Whisper, as seen in the film’s teaser trailer!

Show your love for the galaxy far, far away by adding Funko’s Star Wars Episode IX: The Rise Of Skywalker Pop! Vinyl Figures to your collection today!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu