⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! Dungeons & Dragons – Strahd (With D20) (Special Edition) #782

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • Special Edition
  • Figure + D20 dice
Спореди
SKU: FP03-56 Категорија: -> Како да нарачам?

Dungeons & Dragons – Strahd Pop! Vinyl Figure with Dice

Launching in 1974, Dungeons & Dragons was the pioneer of the role-playing game industry. Departing from traditional wargaming, D&D allows each player to create their own character to play, embarking upon imaginary adventures within a fantasy setting. The game brought new life to elves, dwarves, tieflings and dragons, and now these creatures can live on in your Funko collection!

Here we have the powerful ancient vampire, Strahd. A master necromancer, skilled warrior and the unquestioned ruler of the domain of Barovia, Strahd is an absolute must for any true D&D fan

He even comes with a special red D20 Dice.

Add Strahd to your Funko collection today!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu