⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Harry Potter 20th Anniversary: Ron Weasley (in Devil’s Snare) #134

990.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
Спореди
SKU: FP01-667 Категорија: -> Како да нарачам?

Harry Potter – Ron Weasley with Devil’s Snare 20th Anniversary Pop! Vinyl Figure

Can you believe it’s been 20 years since the Wonderful World of Witchcraft & Wizardry first hit the big screen with the smash-hit Harry Potter & The Philopher’s Stone?! To mark the occasion, Funko have released a magical new wave of Harry Potter 20th Anniversary Pop! Vinyl Figures.

This latest wave of Harry Potter Pop! Vinyl Figures features our three favourites showcasing moments from Harry Potter and the Philosopher’s Stone; including Hermione Granger casting a spell with her wand, Ron Weasley trapped in the Devil’s Snare, as well as Harry himself holding the Philosopher’s Stone.

An absolute must for any Harry Potter fan, add the new 20th Anniversary Pop! Vinyl Figures to your Funko collection today!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu