⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Jaws Movie Moments – Shark Eating Boat (Special Edition) #1145

2,490.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko.
Спореди

Jaws – Great White Shark Eating Quint & Orca Boat Movie Moments Pop! Vinyl Figure

You’re gonna need a bigger display case now that Funko have released their terrifying new Jaws  Movie Monets Pop! Vinyl Figure, which is sure to delight any fan of the 1975 classic.

Jaws is a film that changed Hollywood, terrified audiences and earned its rightful place in pop culture legend. Set in the fictional beachside town of Amity Island, Jaws follows the story of Chief Brody and his dilemma of trying to protect his residents from the horror of a giant great white shark that’s wreaking havoc in the bay.

This stunning new Movie Moments Pop! showcases the moment the Great White Shark takes matters into its own hands and attempts to literally take out Quint’s boat ,”The Orca”, itself and poor Quint meets his demise.

It may not be safe to go back in the water, but it’s certainly safe to say that the new Jaws Movie Moments Pop! Vinyl Figure is an essential addition to any true film buff’s collection.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu