⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Looney Tunes Bugs 80 Years of Bugs Bunny – Bugs Bunny (in Fruit Hat) (Diamond Collection) (Special Edition) #840

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
Спореди
SKU: FP03/43 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! Looney Tunes – Bugs Bunny with Fruit Hat Diamond Glitter 80th Anniversary #840

It’s time to get a little looney in your Funko collection with this new line of Pop! Vinyl Figures to celebrate the 80th Anniversary of Bugs Bunny and his Looney Tunes friends.

Relive the golden age of animation with Bugs Bunny featured in multiple versions to recreate memorable moments from this animated icon’s legacy.

This Pop! Vinyl Figure features Bugs Bunny with his fashionable fruit hat, so he’s always ready for a post-dance snack. He even comes complete with a sparkling Diamond Glitter finish!

Add the Bugs Bunny with Fruit Hat Diamond Glitter Pop! to your Funko collection today.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu