⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Marvel: Avengers Endgame – Hulk (Purple Chrome) Special Edition Bobble-Head #499

1,190.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
Спореди
SKU: FP01/269 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! Avengers 4: Endgame – Hulk with Nano Gauntlet Purple Chrome #499

Celebrate the incredible feat that is Marvel’s Avengers 4: Endgame with these new (spoiler-filled) Funko Pop! releases!

Last year we got the Thanos Infinity Stone Chrome Collection, and now it’s Hulk’s turn to wear the Nano Gauntlet and get the Chrome treatment.

Each Pop! in the collection represents one of the infinity stones that Thanos was hell bent on finding in Avengers: Infinity War, so that he may wipe out 50% of life.

Endgame continues on from the events of Infinity War, with the MCU in absolute tatters after the infamous “click”. Now it’s up to the remaining heroes to try and restore what once was and help take down the evil tyrant Thanos for good!

This EXCLUSIVE Pop! features the Hulk wearing the Nano Gauntlet, complete with a stunning Purple Chrome finish.

Stock is strictly limited, so add him to your Funko collection today before it’s too late!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu