⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Marvel: X-Men 20th – Beast Bobble-Head #643

990.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
Спореди
SKU: FP01/275 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! X-Men: The Last Stand – Beast 20th Anniversary #643

Can you believe it’s been 20 years since Hugh Jackman donned those massive chops and brought Wolverine to the big screen?! Or Halle Berry acted up a Storm? Yes those X-Men films from the the early 00s truly turned that band of mutants into household names, and now Funko fans can celebrate the iconic series with the new X-Men 20th Anniversary Pop! Vinyl Figures!

Kicking off in 2000 with X-Men, the series depicts a world where a small proportion of people are mutants, whose possession of superhuman powers makes them distrusted by normal humans. It focuses on mutants Wolverine and Rogue as they are brought into a conflict between two groups that have radically different approaches to bringing about the acceptance of mutant-kind: Professor Xavier’s X-Men, and the Brotherhood of Mutants, led by Magneto. The film was followed by X2 and X-Men: The Last Stand to round out the original trilogy, featuring a range of characters that have finally been given the Pop! Vinyl treatment.

The wave includes 11 of your favourite mutants including Rogue, Storm, Cyclops, Jean Grey, Beast, Mystique, Nightcrawler, Magneto, Professor X, as well as two versions of Wolverine, one in his tank top and the other in his black suit.

Don’t forget to also look out for the Young Magneto and Metallic Mystique Pop! Vinyl Figures!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu