Funko Pop! Naruto Shippuden – Naruto Six Path #186

990.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
Спореди
SKU: FP01-251 Категорија: -> Како да нарачам?

Main Menu