⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! NBA: Seattle Supersonics – Shawn Kemp (Sonics home) #79

990.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
Спореди
SKU: FP01-117 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! NBA Basketball – Shawn Kemp Seattle Supersonics #79

Relive the glory days of the NBA with this legendary new collection of Pop! Vinyl Figures that celebrate the biggest icons of American Basketball.

This Pop! features Shawn Kemp, aka Reign Man, the six-time NBA All-Star who started his 14-year professional career with the Seattle SuperSonics, where he and teamate Gary Payton led the team to a record 64 wins in the 1995-96 season, and took Michael Jordan’s Chicago Bulls to six games before losing the finals. Here Shawn Kemp is shown in his #40 Seattle SuperSonics home jersey.

Add Shawn Kemp in his Seattle SuperSonics jersey to your NBA collection.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu