⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Red Hulk (Special Edition) #854 Bobble-Head Glows in the Dark CHASE

2,970.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • Glows in Dark
Спореди
SKU: FP01-91 Категорија: -> Како да нарачам?

When Hulk gets mad, he turns into a giant green monster. So if he’s suddenly turning red, you know he’s real mad.

Red Hulk is an alias used by both the U.S. Generals, Thaddeus “Thunderbolt” Ross and Robert Maverick.

Much like the regular Hulk, Red Hulk possesess superhuman strength, durability, and endurance. However instead of growing bigger with rage, he emits more heat. Where is he when we need him in Winter?

Here we have Red Hulk looking as angry as ever, although we’re not sure why, since he comes with the chance of a Glow in the Dark Chase Variant!

Add Red Hulk to your Funko collection today

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu