⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! Rides: Mickey Jungle Cruise #103

2,490.00 ден

Има залиха

 • Производител: Funko.
Спореди

For over 65 years, Disney fans have been able to cruise down many iconic rivers of Asia, Africa and South America all on the same trip. How is this possible you ask? Disneyland’s Jungle Cruise of course!

After opening in 1955, The Jungle Cruise has gone on to become one of Disneyland’s most beloved attractions. The ride sees park guests board replica tramp steamers from a 1930s British explorers’ lodge and are taken on a voyage past many different Audio-Animatronic jungle animals.

This adorable new Pop! Rides features Mickey Mouse behind the wheel as the Jungle Cruise Skipper, taking everybody on a magical journey.

An absolute must for any true Disney fan!

  Како да нарачам?

  Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

  Колку чини испораката?

  Испораката до дома чини 150 денари.

  За колку време пристигнува нарачката.

  Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

  Како може да платам?

  Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

  Што ако доцни нарачката?

  Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

  Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

  Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

  Дали може да го вратам производот што го купив?

  Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

  Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

  Main Menu