⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko POP! Super: Immortal Hulk (Special Edition) (16cm) #840 Bobble-Head Glows in the Dark CHASE

2,990.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈16см.
  • Glows in the Dark
  • CHASE (1/6)
Спореди

Funko Pop! Hulk – Immortal Hulk 6″ Super Sized #840 – Chase

Not to be confused with the Immortal Hulk Hogan, this “Immortal One” wont’ be preaching for you to take your vitamins and drink your milk, he’d rather spend his time draining gamma from other gamma mutates.

Yes Immortal Hulk is certainly not someone to be messed with, but he’s certainly someone who no true Marvel collection can do without, especially when he’s a massive Super Sized 6″ Pop!

Inspired by the cover of Immortal Hulk #24, this Pop! features Immortal Hulk dripping with Gamma and literally crushing the Earth in the palm of his hand.

Oh and did we mention he comes with the chance of a Glow in the Dark Chase Variant?!

An absolute must for any Marvel fan, add the new Immortal Hulk 6″ Super Sized Pop! Vinyl Figure to your Funko collection today.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu