⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! The Mandalorian – Boba Fett (No Armor & Helmet) (2021 Fall Convention Exclusive) #478 Bobble-Head

1,290.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • 2021 Fall Convention Exclusive
Спореди
SKU: FP03-80 Категорија: -> Како да нарачам?

Star Wars: The Mandalorian – Boba Fett Tattooine Pop! Vinyl Figure (2021 Fall Convention Exclusive)

Do you ever look at your Funko collection and feel like it’s missing something, but can’t quite put your finger on it? Like maybe a few extra exclusive figures would help you FALL in love with it all over again? Well have no fear, Popcultcha have come to the rescue with Funko’s new range of 2021 Fall Convention Exclusives!

It’s the series that took the galaxy far, far away by storm, enlightening our lives with a little green dude we never knew we needed.

Set five years after the fall of the Empire as depicted in Return of the JediThe Mandalorian follows an independent Mandalorian bounty hunter in the outer reaches of the galaxy far from the authority of the New Republic.

Here we have the legendary Boba Fett, who made his long-awaited return in the series. He comes armed with his new gaffi stick and wearing the gear from his time in hiding on Tattooine.

Add Boba Fett to your Funko collection today.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu