⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Funko Pop! The Office – Erin Hannon (with Happy Box & Champagne) #1174

990.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
Спореди
SKU: FP01-864 Категорија: -> Како да нарачам?

The Office – Erin Hannon with Happy Box Pop! Vinyl Figure

Ever wanted to be an employee at Dunder Mifflin Paper Company? Perhaps you dream of attending your first “Dundies” at your local Chilli’s restaurant? Or maybe you’d just like to blast Everybody Hurts in your car. If you answered yes to any of these three things, then we have a sure-fire way to get you one step closer to reaching your goal; it’s Funko’s new The Office Pop! Vinyl Figures!

Adapted from the popular UK series, The Office depicts the everyday lives of office employees in the Scranton, Pennsylvania branch of the fictional Dunder Mifflin Paper Company, and all of your favourite employees are features in this hilarious new wave of Pop! Vinyls.

Here we have Erin Hannon, the Dunder Mifflin receptionist who replaced Pam Beesly when she quit to go work for the Michael Scott Paper Company. Erin comes compelte with Happy Box and Champagne.

The show may be over, but keep the dunder Mifflin crew in a job by adding The Office Pop! Vinyls to your collection today.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu