⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Funko POP! The Simpsons – Belly Dancer Homer (2021 Summer Convention Limited Edition) #1144

1,290.00 ден

Има залиха

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.
  • 2021 Summer Convention Limited Edition
Спореди
SKU: FP03-102 Категорија: -> Како да нарачам?

Funko Pop! The Simpsons – Homer as Belly Dancer #1144 (2021 Summer Convention Exclusive)

If you’re looking for a cromulent way to embiggen your life, well look no further than Funko’s new Homer as Belly Dancer Pop! Vinyl Figure.

When did Homer dress up as a belly dancer, you ask? Well let’s take a trip back to 1997 with the classic Treehouse of Horror VIII, which featured the hilarious segment Easy Bake Coven. You know, the one where Bart realises he’s a “son of a witch”.

In the episode’s closing moments we see Homer egging someone’s house for not giving him candy, only to realise it’s his house. It was here that he was dressed as a belly dancer as he channelled his inner Princess Kashmir.

An absolute must for any true Simpsons fan, add Belly Dancer Homer to your Funko collection today!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu