⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

GraviTrax Building

1,490.00 ден 1,192.00 ден

Има залиха

  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ravensburger
  • експанзија за било кој GraviTrax Starter Kit
  • (за да се игра потребна ви е основната игра)
Спореди
SKU: RAV175 Категорија: -> Како да нарачам?

Take your track to new heights with the “GraviTrax Building Expansion” set!

The Building Expansion offers over 25 additional elements to expand your track vertically. You’ll increase the action when increasing the height of your run. Experiment with the combination of height tiles, base plates, freefalls, switches and even another level. See how high you can build your track before getting the marbles to the finish.
GraviTrax Starter-Set required

What makes a great toy? GraviTrax checks all the boxes! It’s a creative, modular, expandable track system that challenges children to use their imagination to build their own marble runs! Electronic-free, GraviTrax construction sets use STEM-friendly concepts while building critical thinking and problem-solving skills. Each set is open-ended with boredom-busting play options for hours of fascinating fun. Master the basics then simply add expansion sets and accessories to propel those metal marbles around the tricked-out track of your dreams!

Comes with 2 base plates, 1 transparent level, 8 large height tiles, 4 small height tiles, 2 switches, 1 3-in-1 tile, 1 vortex, 1 finish line, 4 basic tiles and inserts (2 catchers, 1 freefall, 1 splash, 1 landing).

Lasting durability for girls and boys ages 8 and up, it’s the learning toy children (and savvy adults) return to over and over again!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu