⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

GraviTrax – Interactive Track System (Starter Kit)

3,990.00 ден 2,992.50 ден

Има залиха

  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ravensburger
Спореди
SKU: RAV144 Категорија: -> Како да нарачам?
Ravensburger GraviTrax Logo

With the GraviTrax interactive track system, you can design and build your own race tracks and experiment with gravity, magnetism and kinetics to propel your gravity sphere to the finish. With a variety of tiles, levels, tracks and features you can control the speed of each gravity sphere.

The open-ended building concept offers endless possibilities to design a different track every time you play. Add speed and flair to your tracks with expansion sets and action accessories. Experience the power of gravity with GraviTrax.

Ravensburger Gravitrax

Starter Set – Includes everything you need to get started!

With over 100 pieces and 18 different construction elements, the GraviTrax Starter Set offers everything you need to begin building your own action-packed track systems. Discover how the laws of physics affect the path your gravity sphere takes by adding curves, crosses or even a cannon to your track. Experiment using different heights and angles to control the speed of the gravity sphere.

The included tasks and construction plans introduce you to the world of GraviTrax. Let your creativity take over and construct your own track designs from scratch. The more you build, the more you will want to experiment with new layouts, designs and add more Add-ons and Expansions to your collection.

The GraviTrax App

Do you want to take GraviTrax with you wherever you go?
Go to the App Store and download the free app for your smartphone. The free GraviTrax app allows you to design action-packed tracks with the building editor, and race using different gravity spheres and camera perspectives. Whether you want to start small or build big, the possibilities are endless!
Once your track is complete, you can test your system and use the blueprints to build the actual system with your GraviTrax set. Experience your track in action from the gravity sphere’s point of view using the Virtual Reality feature. A VR headset is recommended to use this feature.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu