⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

GraviTrax The Game – Impact

1,690.00 ден 1,267.50 ден

Има залиха

  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ravensburger
Спореди
SKU: RAV180 Категорија: -> Како да нарачам?
  • GraviTrax The Game Impact from Ravensburger invites boys and girls from 8 years to solve tricky puzzles with a marble run
  • With 30 task cards, the action stone hammer and a total of 27 building blocks, children are introduced to the construction of a marble run in a creative way
  • No starter set is required to solve the varied tasks and all parts can be easily integrated into the GraviTrax world
  • Whether on holiday, indoors at home, alone or with friends, thinking and playing fun is guaranteed with GraviTrax The Game. An ideal gift for both beginners and advanced users
  • The well-known marble run system as brainteaser: children solve challenging logic puzzles and learn the laws of physics in a playful way

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu