⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

GraviTrax – Tip Tube

790.00 ден

Има залиха

  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ravensburger
  • експанзија за било кој GraviTrax Starter Kit
  • (за да се игра потребна ви е основната игра)
Спореди
SKU: RAV162 Категорија: -> Како да нарачам?

 

  • Stop, capture, and release! Round up your marbles with the “GraviTrax Tip Tube” and set them free again! Perfect for shaking up a race, the “Tip Tube” collects 3 marbles and automatically restarts them down the track at the same time. Since all sets are open-ended, it’s a snap to combine accessories with any “GraviTrax Starter-Set” to create unique action in your marble run. How will the “Tip Tube” affect the outcome of your race? Experience the power of gravity and educational fun today!What makes a great toy? GraviTrax checks all the boxes! It’s a creative, modular, expandable track system that challenges children to use their imagination to design and build their own marble runs! Electronic-free, GraviTrax construction sets use STEM-friendly concepts while building critical thinking and problem-solving skills. Completely open-ended, every GraviTrax set has a boredom-busting variety of play options for hours of fascinating fun. Once the basics are mastered, simply add expansion sets and accessories to propel those metal marbles around the tricked-out track of your dreams!Comes complete with 1 Tip Tube tile, 1 long track, 2 medium tracks, 3 short tracks and instructions.Lasting durability for girls and boys ages 8 and up, it’s the learning toy children (and savvy adults) return to over and over again!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu